1965 yılında kurulan Aktekinler Makina, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen imalatcıları arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. İsmail Aktekin’in kuruculuğunu yaptığı imalathanemiz Akşehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Her zaman müşterilerine değer vermeyi önemseyen bir firmadır.

Sektörde 60 yılı geçmiş bir süredir hizmet veren bir firmayız.

Sizleri anlayabilen ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir firmadır.

Detaylı ve projeyi aklında daha sağlıklı oluşturmak için ofisimize her zaman bekleriz.

AKTEKİNLER MAKİNA OLARAK 1962'DEN GÜNÜMÜZE KADAR SONDAJ MAKİNASI, KATI GÜBRE MAKİNASI, SIVI GÜBRE MAKİNASI, YEM KARMA MAKİNASI, TAKTAK VE RÖMORK İMALATI YAPMAKTAYIZ

SONDAJ MAKİNASI ÜRETİM

Sondaj makinası monte edildikten sonra, güvenli ve işlevsel olduğundan emin olmak için titiz bir test sürecinden geçer. Bu, teçhizatın çeşitli sistemlerini ve bileşenlerini test etmeyi içerir. Bunun yanı sıra teçhizatın beklendiği gibi performans gösterebilmesini sağlamak için simüle edilmiş sondaj işlemleri gerçekleştirilir.

YEM KARMA MAKİNASI

Yem karma makinaları, yatay ve dikey karıştırıcılar dahil olmak üzere farklı boyut ve tasarımlarda mevcuttur. Yatay yem karma makinası en yaygın karıştırıcı türüdür. Genellikle daha büyük miktarlardaki ürünleri karıştırmak için kullanılırlar.

SIVI GÜBRE SERPME MAKİNASI

Sıvı gübre serpme modern tarımda önemli bir uygulamadır. Aynı zamanda mahsullere büyüme ve gelişme için gerekli olan temel besin maddelerini sağlar. Sıvı gübre kullanımı, geleneksel kuru gübrelere göre çeşitli avantajlar sunduğu için son yıllarda giderek daha popüler hale gelmiştir.

KATI GÜBRE SERPME MAKİNASI

Katı gübre serpme, toprak verimliliğini ve mahsul üretimini artırmak için hayvansal atıklar gibi organik maddelerin tarım alanlarına uygulanmasıdır. Çiftçiler arasında tercih edilen bir gübre yönetimi şeklidir. Çünkü çiftliklerde üretilen atık miktarını azaltmaya yardımcı olur ve ayrıca mahsul büyümesi için değerli bir besin kaynağı sağlar.

Sondaj Makinası Hakkında

Sondaj makinası hakkında bilgilendirme yapmadan önce sondaj nedir, ne için yapılır bunları belirtmekte fayda var. Sondaj, belli nedenler ile belli kurallar çerçevesinde kayaları parçalayabilmek ve bu kayalarda delikler açabilmek için yapılan işlemleri ifade etmektedir. Sondajın belli ve istenen noktada verimli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla fiziki koşulların elverişli olması esastır.

Yem Karma Makinası

Yem karma makinası, çiftçilerin ve hayvan sahiplerinin hayvanları için çeşitli yem bileşenlerini verimli ve etkili bir şekilde karıştırmaları için gerekli bir araçtır. Yem karma makinaları, çeşitli kuru veya ıslak bileşenleri homojen bir karışım halinde karıştırmak için tasarlanmış makinelerdir. Bu bileşenler, beslenen hayvanların beslenme ihtiyaçlarına bağlı olarak tahıllar, saman, silaj, vitamin ve mineraller gibi diğer katkı maddelerini içerebilir.

Pazarlama Müdürü - Marketing Manager

Eray Aktekin ile iletişime geçerek firmamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilisiniz.

ArabicEnglishTurkish