HAKKIMIZDA

1965 yılında kurulan Aktekinler Makina, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen imalatcıları arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. İsmail Aktekin’in kuruculuğunu yaptığı imalathanemiz Akşehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Her zaman müşterilerine değer vermeyi önemseyen bir firmadır.

placeholder

Vizyon

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen, İçinden çıktığı toplum için yaşayan ve üreten. Ülkede “İLK” leri ve “EN” leri üreten bir firma olmak. Paydaşlarının parçası olmaktan gurur duyduğu ve bölgesinde tercih edilen önder bir firma olma yolunda. Bölgesinde en saygın ve tercih edilen firma olma yolunda. Üreten, bilginin tek otorite olduğu, demokratik ilişkilerin tam anlamıyla uygulandığı bir firma olma yolunda. Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve değişime açık firmamız. Değişen dünya şartlarında, ülkesinde ve bölgesinde en saygın ve tercih edilen bir firma olma yolunda ilerlemek. Mesleğinde önder, yenilikleri üretmede lider, Nitelikli teknik iş gücünün bölgedeki tek adresi AKTEKİNLER MAKİNA.

 

Misyon

Bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen firmamız. Çalışanlarını bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirerek mesleğinde en başarılı bireyler haline getirmektir. Değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun insanını yetiştirmek. İş ve hizmet alanlarının gereksinimi olan kalifiye teknik insan gücünün yetiştirilmesi, günün teknolojisini kullanarak akademik ve mesleki ortamları hazırlamak.Firmamız olarak daha iyi bir hizmeti nasıl sağlarız? Sorusunu sürekli olarak kendimize soruyoruz.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz...